Hoş geldiniz!  Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.  |    İletişim

 
Sektörel Firma Rehberi, Ticaret Rehberi, Ürün Al Sat, Online B2B Pazar Yeri, Alım Satım İlanları, Ürün Alım Satım Talepleri, B2B Sektörel Ürün Tanıtım Sitesi, Türk Ticaret Portalı
Ana Sayfa Yeni Ürünler Yeni Firmalar İl Firmaları Haberler Reklam


   
Arama:
Popüler Aramalar :  Klima, Ambalaj, Boya, Bilgisayar, Cep, Oto, Araba, Deri, Nakliyat, Koltuk, Sandalye, Toner, Kartuş, Telefon, Çanta, Boru, Cnc, Tasarım, Bahçe,
Firma Menüsü

 DARBELİ KIRICI
Uğurmak Kırma Eleme Tesisleri

Uğurmak Kırma Eleme Tesisleri


DARBELİ KIRICI
DARBELİ KIRICI

Ürün Özellikleri
Ürün Kategori :  Maden Makinaları
Ürün Kodu :  CDK
Ürün Markası :  Uğurmak
Ürün Stok Miktarı :  100 adet
Ürün Fiyatı :  0.00 Euro ( € )
Ürün Detayları
UĞURMAK CDK Serisi Primer Darbeli Kırıcılar, rotor, iki pandül sistemi ve aşınma plakalarının uyum içinde çalışmasını sağlayan bir tasarıma sahiptir. Bu uyum sayesinde yüksek performans ve düşük işletme giderleri sunar. Çok sert ve aşındırıcı olmayan malzemelerin kırılmasında çok yüksek boyut küçültme oranları sağlayabilir. Bu avantajları sayesinde kırma eleme tesislerinde birincil kırma aşamasında tercih edilirler. Tesisin tasarımına göre mobil, sabit çelik ayaklı, sabit beton ayaklı, sabit kızak şaseli olacak şekilde üretilebilirler.

CDK üç ana parçadan oluşur. Rotor,sabit alt gövde ve açılıp kapanabilir üst gövde. Üst gövde rotoru ve iç parçaları açığa çıkaracak kadar hidrolik mekanizmanın yardımıyla alt gövdeye sabitlenmiş bir mafsal etrafında dönerek açılır.

Alt gövde taşıyıcı şaseye sabit olarak bağlanır. Esas görevi rotoru taşımaktır. Ayrıca üst gövde, giriş oluğu ve bakım vinci mekanizması alt gövdeye montajldır.

Üst gövdede ürün eğrisini ayarlamaya yarayan iki pandül sistemi ve bu pandüllere bağlı ayar mekanizmaları vardır. Ayrıca rotor tarafı kırma plakalarıyla kaplıdır.

Pandüller, rotora olan mesafeleri sırasıyla daralacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da iki kademeli bir kırma işlemi gerçekleştirebilmeyi sağlar. Gövdeye üst kenarlarından sabit mafsallı şekilde bağlıdır ve alt kenarları ayar saplamaları ile tutulur.

Rotora verilen hareket sonucunda paletlerde yüksek miktarda kinetik enerji oluşur. Bu enerjiyle makineye beslenen malzemeye çok güçlü darbeler uygulanır. Darbenin sonucunda ise malzeme kırma plakalarına çarptırılarak kırma işlemi gerçekleştirilir. Malzeme ilk pandül sistemine bağlı kırma plakaları ile rotor paletleri arasındaki en dar mesafeden geçebilecek kadar küçültülür. Bu sayede ilk kademeden belli bir boyuta kadar küçültülen malzeme ikinci kademeye geçebilir. Burada da benzer işlemler tekrarlanarak elde edilen ürün boşaltma oluğuna geçer.

Firmanın Diğer Ürünleri İçin Tıklayınız

Ana Sayfa  |  Firma Kaydı  |  Firma Girişi  |  Alfabetik Firma Listesi  |  Alım Talepleri  |  Satım Talepleri  |  Takas İlanları
  |  Bayilik İlanları  |  Kiralama İlanları  |  Staj İlanları  |  İş Ortaklığı İlanları  |  Personel Eleman İlanları  |  Bize Ulaşın


Copyright © 2010 Sektorist.com, Sektörel B2B Ticaret Portalı, Sektörel Firma ve Ürün Rehberi
Sitedeki Firma, İlan, Haber, Makale, Ürün, Kampanya, Alım, Satım, Takas, Kiralama, Bayilik, İş, Staj ve Fuar İlanlarından Sektorist.com sorumlu degildir.
Bunlarla ilgili sorumluluk içerigi yayınlayan üye Firmaya aittir.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteye üye olanlar Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.
Gizlilik Politikası